Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

NURDEMİR


1989 yılında Konya'da Ömer Binici tarafından Demirciler Sanayi Sitesi’nde sac, profil, demir çeşitleri ticareti yapmak amacı ile 130 m² 'lik alanda kurulmuştur. Kısa zaman sonra galvaniz sac sektörüne girerek İç Anadolu,Akdeniz ve Doğu bölgesinin sektörel ihtiyaçlarını tedarikte öncü kuruluş haline gelmiştir.


Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve müşteri taleplerine hızlı yanıt verme potansiyeli getirdiği güven ile artan müşteri portföyü sayesinde bünyesine kattığı yeni şubeler ve depolar ile satışlarını artırarak ticari hayatına devam etmiştir.
2007 yılında müşterilerine daha iyi hizmet amacı ile 900 m²'lik yeni yerinde düz,trapez,oluklu,boyalı galvaniz sac, çatı kaplama malzemeleri satışı ve yalıtım sektörüne de girerek ürün çeşitini arttırmıştır.
2014 yılında itibariyle ürün yelpazesini genişleterek çatı,cephe ve soğuk oda panelleri ile bu sektörde de yerini almıştır.
2015 yılından itibaren yatırımlarını devam ettirerek 2000 m² Çelik Servis Merkezi,(Boy Kesme Hattı,Dilme Hattı,Trapez Hattı,Oluklu Sac Hattı,Kiremit Desenli Sac Hatları) ve 900 m²'lik perakende satış alanıyla yüzlerce çeşit ürünle faaliyetlerine devam etmektedir.

Hakkımızda


;